HAKKIMIZDA

DOĞRU TOHUM, DOĞRU NESİL

Tulipa Tohum, “Küçük bir tohumun içine gizlenen hayat, görünmez bir ürün bahçesidir” felsefesiyle 2007 yılında Antalya’da kuruldu.

Üstün nitelikli, hastalıklara ve dış etmenlere dayanıklı, yüksek verimli tohum çözümleri için yola çıkan Tulipa Tohum, sebze ıslahı ve tohum üretimi sektöründe hizmet vermeye devam ediyor. Sahip olduğu yurtdışı distribütörlükleriyle en kaliteli tohumları üreticilerle buluşturan Tulipa Tohum, yenilikçi bakış açısı ve değişime olan inancıyla durmaksızın büyüyor.

Ürünlerini, Türkiye’nin dört bir köşesindeki üreticilere buluşturmanın gücü ve sorumluluğuyla çalışan firma, her gün büyüyen hizmet ağıyla “doğru tohum, doğru nesil” anlayışını tüm kullanıcılarına eksiksiz yansıtıyor.

Kurulduğu günden bu yana ilk günkü heyecan, dürüstlük, azim ve kalite anlayışıyla hareket eden; kurumsal felsefesini “insanımız için en kaliteli ve en sağlıklı sebze-meyve üretimi” prensibi üzerine kuran Tulipa Tohum, insana, insan sağlığına ve doğanın tüm oluşanlarına gösterdiği azami özen ve saygıyla; çalışmaya, üretmeye, sektöre yön veren yenilikçi bir marka olma hedefiyle durmaksızın ilerlemeye devam edecek.